مصوبات بیست و ششمین جلسه شورای عالی نظام پزشکی اعلام شد
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، مصوبات بیست و ششمین جلسه شورای عالی نظام پزشکی به شرح ذیل است:

مصوبه "1"

شورای عالی نسبت به ادامه بررسی اساسنامه صندوق رفاه و تعاون در جلسه امروز اقدام و نسخه نهایی به هیات مدیره محترم صندوق ارسال تا وفق بند "ز" ماده 10 اساسنامه جاری صندوق اقدام لازم را معمول و پیشنهادات را جهت طرح در مجمع عمومی ظرف یک ماه به ریاست محترم مجمع عمومی صندوق ارسال نمایند.

مصوبه "2"

اساسنامه پیشنهادی صندوق رفاه و تعاون ارجاعی از کمیسیون تخصصی و مشورتی طرح ها و لوایح و آئین نامه ها بررسی و با اصلاحات به تصویب شورای عالی رسید و مقرر گردید برابر مصوبه شماره یک بیست و ششمین جلسه شورای عالی جهت اقدامات بعدی به هیات مدیره صندوق ارسال گردد.

مصوبه "3"

تشکیل شعبه 2 هیات انتظامی بدوی تهران مورد موافقت قرار گرفت.

مصوبه "4"

عبارت: "صدور مجوز تبلیغات برای متقاضیان حرف پزشکی که محرومیت از اشتغال دارند تا پایان مدت محرومیت ممکن نخواهد بود" ، جایگزین ماده 19 دستورالعمل نحوه اطلاع رسانی امور پزشکی مصوب 1/12/99 شورای عالی گردید.

 مصوبه "5"

مقرر گردید سازمان نسبت به پیگیری واگذاری و تفویض صدور و تمدید پروانه تاسیس  و مسئول فنی موسسات پزشکی و حرف وابسته ، از وزارت بهداشت به سازمان نظام پزشکی برابر بند "ن" ماده 3 قانون اقدام نماید.

مصوبه "6"

دستور العمل صدور و تمدید مجوز ارائه خدمات دورا پزشکی ارجاعی از کمیسیون تخصصی مشورتی طرح ها و لوایح و آئین نامه ها بررسی و با اصلاحات به تصویب رسید. روابط عمومی سازمان نظام پزشکی

پایان پیام/

نظر خود را بنویسید

  • نظرات ارسال شده پس از تایید در وب سایت منتشر خواهند شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشند تایید نمی شوند.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی باشند منتشر نخواهند شد.