اعلام نتایج نهایی آزمون دکتری تخصصی رشته‌های داروسازی سال ۱۴۰۲
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، آزمون دکتری تخصصی رشته‌های داروسازی سال تحصیلی ۱۴۰۳ - ۱۴۰۲ روز ۲۹ تیر ۱۴۰۲ در ۱۰ قطب کلان مناطق آمایشی علوم پزشکی برگزار شد.

پس از اعلام نتایج اولیه در ۲۰ مرداد ۱۴۰۲، اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون ورودی دوره های دکتری تخصصی "Ph.D" رشته های داروسازی سال تحصیلی ۱۴۰۳- ۱۴۰۲ در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر شد.

تمامی پذیرفته شدگان لازم است جهت اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام، از تاریخ ۲۷ شهریور ۱۴۰۲ به سایت اینترنتی دانشگاه محل پذیرش مراجعه کنند.

الف_ عدم ثبت نام هر یک از پذیرفته شدگان در زمان مقرر، که از سوی دانشگاه محل پذیرش تعیین می شود، به منزله انصراف بوده و هیچگونه اعتراضی در این مورد پذیرفته نخواهد بود.

اعلام اسامی پذیرفته شدگان صرفاً براساس گزینش علمی بوده و انجام سایر مراحل پذیرش توسط دانشگاه مربوطه انجام می شود.

ب_ پذیرش و ثبت نام نهایی داوطلبان، منوط به تأیید دانشگاه محل پذیرش "از جمله تأیید مدارک مربوط به سهمیه، مطابقت رشته تحصیلی مقطع قبل با رشته پذیرفته شده داوطلب، وضعیت فراغت از تحصیل داوطلب و ..." است.

چنانچه در زمان ثبت نام مشخص شود که داوطلب حائز شرایط پذیرش بر اساس قوانین و مقررات نبوده است، قبولی وی لغو خواهد شد.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام:

1_ عکس ۳×۴ داوطلب
2_ شناسنامه
3_ کارت ملی
4_ دانشنامه و ریز نمرات کارشناسی ارشد یا دکتری حرفه ای یا هر مدرک معتبری که نشان دهنده فراغت از تحصیل باشد.
5_ مدرک نشان دهنده وضعیت نظام وظیفه "مختص برادران"
6_ موافقتنامه بدون قید و شرط برای ادامه تحصیل از بالاترین مقام مسئول اداری و گواهی مرخصی بدون حقوق سالیانه برای مربیان رسمی
7_ حکم استخدام رسمی قطعی "جهت استفاده کنندگان از سهمیه مازاد مربیان رسمی"
8_ گواهی وضعیت طرح نیروی انسانی "اتمام طرح نیروی انسانی، معافیت یا ترخیص از طرح نیروی انسانی"
9_ مدارک نشان دهنده وضعیت سهمیه، جهت استفاده کنندگان از سهمیه رزمندگان، ایثارگران، همسر و فرزند شاهد، آزاده، همسر و فرزند آزاده، جانبازان، فرزند و همسر جانباز، فرزند و همسر مفقودالاثر. "کارت رزمندگی یا ایثارگری، نامه ستاد شاهد و ..."

از تمامی پذیرفته شدگان آزمون دوره دکتری تخصصی "Ph.D" که سند تعهد محضری به محل اشتغال خود ندارند و یا بورسیه وزارت بهداشت و سازمان های دیگر نیستند "به غیر از دانشگاه های شهریه پرداز و آزاد اسلامی" تعهد محضری اخذ می شود.

تبصره ۱: مستخدمان رسمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و مؤسسات تابعه و دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور، تعهدات خاص استخدامی به واحدهای مربوطه خواهند سپرد.

تبصره ۲: مستخدمان رسمی سایر وزارتخانه ها، مؤسسات و شرکتهای دولتی و وابسته به دولت، چنانچه هزینه های تحصیلی ایشان توسط دستگاه مربوطه تقبل و به دانشگاه پذیرنده دانشجو پرداخت شود، از سپردن تعهد عام معاف خواهند بود.

تذکرات مهم:

براساس آئین نامه ها و به منظور جلوگیری از تقلب و تخلف در آزمون های ورودی، در صورت اثبات عدم صحت مدارک ارسالی توسط داوطلب و یا هرگونه تقلب در کلیه مراحل آزمون، در هر زمان از تحصیل، از ادامه تحصیل داوطلب ممانعت به عمل آمده و طبق مقررات عمل خواهد شد.

در صورتی که رشته قبولی داوطلب با مدرک تحصیلی مقطع قبلی وی مطابقت نداشته باشد "طبق دفترچه راهنمای آزمون" قبولی وی لغو خواهد شد.

کارنامه برای مردودین حاوی نمره خام درس به درصد، نمره تراز درس به درصد، نمره کتبی، نمره آخرین فرد دعوت شده به مصاحبه، رتبه در سهمیه و رتبه در کل و برای پذیرفته شدگان مرحله اول علاوه بر موارد فوق، نمره مصاحبه، نمره نهایی و همچنین رتبه داوطلب و رتبه آخرین فرد پذیرفته شده در سهمیه آزاد در هر انتخاب خواهد بود.

اسامی رتبه های برتر هر رشته نیمه دوم آبان ماه به دفاتر استعداد درخشان و معاونت های آموزشی دانشگاه های مربوطه ارسال خواهد شد. متقاضیان استفاده از مزایای رتبه های برتر می توانند از نیمه آبان ماه به بعد به واحدهای فوق الذکر مراجعه کنند. مهر

پایان پیام/

نظر خود را بنویسید

  • نظرات ارسال شده پس از تایید در وب سایت منتشر خواهند شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشند تایید نمی شوند.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی باشند منتشر نخواهند شد.