اطمینان خاطر با سوپر پد مای‌لیدی
سوپر پد نوار بهداشتی جدید مای‌لیدی در گروه محصولات نیمه ضخیم مکسی است. این نوار بهداشتی جدید پشت پهن‌تری دارد تا خانم‌ها با احساس اطمینان بیشتر و بدون نگرانی از نشتی، شب‌های دوران پریود خود را پشت سر بگذارند. سوپرپد در سایز XXL خیلی خیلی بزرگ  و با لایه رویی همیشه خشک به بازار عرضه شده است. لایه رویی همیشه خشک سوپر پد قدرت جذب بسیار بالایی دارد.

IMG_20240101_142058_030.jpg 152.29 KB


نوار بهداشتی نیمه ضخیم سوپر پد طول  بیشتر (35 سانتی متر) دارد تا به این شکل نگرانی خانم‌ها را در دوران پریود برطرف کند. خانم‌هایی که خونریزی زیادی دارند و نیاز به استفاده از نوار بهداشتی‌های مطمئن‌تر و بزرگتری دارند می‌توانند با اطمینان از نوار بهداشتی نیمه ضخیم سوپرپد استفاده کنند. خانم‌هایی که به طور معمول برای جلوگیری از نشتی، از دو نوار بهداشتی در هنگام شب استفاده می‌کنند، می‌توانند طی خواب با اطمینان به عملکرد سوپر پد در جلوگیری از نشتی، تنها یک نوار بهداشتی سوپرپد استفاده کنند.

عملکرد سوپر پد طی دو سال تحقیق و توسعه در تست‌های آزمایشگاهی و تست‌های مصرف‌کننده به اثبات رسیده است. این نوار بهداشتی جدید با توجه به نیاز آن دسته از مصرف‌کنندگان ایرانی که خونریزی بالایی دارند، طراحی و به بازار ارائه شده است. هر یک از ویژگی‌های جدید سوپرپد در آزمایشگاه مورد آزمون قرار گرفته و پس از طی همه این آزمون‌ها روانه بازار شده است.

IMG_20240101_142054_388.jpg 121.59 KB


سوپرپد، قهرمان جدید نوار بهداشتی‌ها، علاوه بر سه لایه معمول همه نوار بهداشتی‌های موجود در بازار، برای افزایش قابلیت جذب و انتشار، و جلوگیری از نشتی به لایه‌های جدیدتری مجهز شده است. مای‌لیدی یک لایه رویی اضافه‌تر (لایه رویی ثانویه) به سوپرپد اضافه کرده است تا قدرت جذب مایعات و انتشار آن در سراسر نوار بهداشتی را افزایش دهد. همچنین، از آنجاکه در هنگام خواب، خون‌ریزی به قسمت پشتی حرکت می‌کند، در قسمت پشتی نوار بهداشتی سوپرپد لایه دیگری علاوه بر لایه جدید (لایه پشتی ثانویه) نیز به این نوار بهداشتی اضافه شده است تا از نشتی احتمالی در آن قسمت جلوگیری شود.

از سوی دیگر، باله‌های نوار بهداشتی سوپر پد به کناره‌های آب‌گریز مجهز شده‌اند تا مانع از خروج خون از کناره‌های نوار بهداشتی شود. این نوار بهداشتی تمامی استانداردهای ملی را داراست و مانند سایر نوار بهداشتی‌های مای‌لیدی نشان درماتست یا «سازگاری با پوست» را نیز دارد.

با اضافه شدن نوار بهداشتی سوپرپد به محصولات مای‌لیدی و افزوده شدن به تنوع نوارهای بهداشتی‌ موجود در بازار، خانم‌ها با شناخت بیشتر از نیازها و شرایط بدنی خود، و نیز آگاهی از انواع محصولات مای‌لیدی می‌توانند بهترین نوار بهداشتی را برای مصرف انتخاب کنند.
مای‌لیدی تلاش می‌کند با توجه به نیاز و ذائقه مصرف‌کنندگان، و بر پایه تحقیق گسترده همواره نوار بهداشتی‌های متنوع‌تر و با کیفیت بالاتری را به بازار ارائه کند و قدرت انتخاب بیشتری در نوار بهداشتی به زنان ایرانی بدهد.

پایان پیام/

نظر خود را بنویسید

  • نظرات ارسال شده پس از تایید در وب سایت منتشر خواهند شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشند تایید نمی شوند.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی باشند منتشر نخواهند شد.