"بیمه سلامت" بیماران مبتلا به آلزایمر را فراموش کرده است!
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، استفاده از پوشش بیمه برای دریافت خدمات درمانی از جمله بدیهی ترین نیازها و حق بیماران مختلف است به طوری که وزارت بهداشت نیز همواره ادعا دارد روز به روز افراد بیشتری را تحت پوشش بیمه خدمات درمانی قرار می‌دهد تا این بیماران دغدغه پرداخت هزینه روند درمان خود را نداشته باشند.

بیماران مبتلا به دمانس و آلزایمر گروهی از بیماران هستند که برای دریافت خدمات درمانی به ویژه در انجمن آلزایمر ایران با مشکل تحت پوشش قرار گرفتن خدمات خود روبرو هستند و این وضعیت نابسامان داد این بیماران را هنگام مراجعه به درمانگاه این انجمن برای دریافت خدمات درمانی در آورده و بیماران مجبور می شوند خدمات درمانی را به صورت آزاد دریافت کنند.

معصومه صالحی مدیر عامل انجمن آلزایمر ایران با انتقاد از وضعیت ایجاد شده و اختلال شدید در سامانه دریافت خدمات بیمه‌ای بیمه سلامت از نارضایتی بیماران تحت پوشش بیمه سلامت مراجعه کننده به این انجمن برای دریافت خدمات درمانی خبر داد و گفت: بیماران مراجعه کننده قادر به استفاده از خدمات بیمه ای بیمه سلامت نیستند و مجبورند هزینه خدمات درمانی این مرکز را آزاد پرداخت کنند. فارس

پایان پیام/

نظر خود را بنویسید

  • نظرات ارسال شده پس از تایید در وب سایت منتشر خواهند شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشند تایید نمی شوند.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی باشند منتشر نخواهند شد.