کشیک تا سر حد مرگ
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، در حالیکه کشیک های دکتر محدثه خاکپور تا روزهای پایانی زندگی اش از طرف وزارت بهداشت تکذیب شده اکانت منتسب به همسر دکتر خاکپور از عدم موافقت با استعلاجی ایشان خبر داد.

همسر مرحومه دکتر خاکپور طی استوری ای اعلام کرد همسر ایشان درخواست استعلاجی و بستری داشتند اما مسئولین با آن مخالفت کردند. وی همچنین مدعی شد که چندروز را مرحومه با سرم و تب بالا بیماران را ویزیت میکردند.پیشتر شبکه بهداشت، درمان و مجتمع آموزش عالی سلامت قوچان با تاکید بر اینکه طبق مستندات موجود و قابل ارائه مرحومه دکتر خاکپور در اول تیر ماه برای استراحت به مشهد رفته طی بیانیه ای که منتشر کرد نوشت:

وی با توجه به بیماری و علی رغم توصیه مسوولان مبنی بر استفاده از مرخصی استعلاجی، از باب وظیفه شناسی اصرار داشته‌اند که در شیفت‌های مقرر شخصاً حضور داشته باشند ولی نهایتا به دلیل ضعف در اواخر خرداد ماه به اصرار سرپرستار بخش NICU و همچنین تماس شخص ایشان با سایر پزشکان اطفال ادامه شیفت‌های ایشان به دیگر پزشکان محول می‌شود به طوری که آخرین شیفت ایشان در خرداد ماه و قبل از تشدید بیماری بوده است. سلامت نیوز

پایان پیام/

نظر خود را بنویسید

  • نظرات ارسال شده پس از تایید در وب سایت منتشر خواهند شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشند تایید نمی شوند.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی باشند منتشر نخواهند شد.