امدادرسانی در ۲۶ شهرستان خوزستان و لرستان همچنان ادامه دارد
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، مرتضی سلیمی در ارتباط با گزارش حوادث جوی در خوزستان و لرستان، اظهار داشت: 17 شهرستان آبادان،اندیکا، اندیمشک، اهواز، ایذه، باغ ملک، باوی، بهبهان، دزفول، دشت آزادگان، رامهرمز، شوش، شوشتر، گتووند، لالی، مسجدسلیمان و هفتگل درگیر حوادث جوی در خوزستان شده‌اند. 

وی افزود: 96 شهر، روستا، منطقه عشایرنشین و محور کوهستانی امدادرسانی در آن صورت گرفته است، 3230 نفر در این 17 شهرستان اسکان اضطراری یافته و 9 نفر مصدوم شده‌اند. 

رئیس سازمان امداد و نجات گفت: یک نفر در مسجد سلیمان به دلیل این حادثه جان خود را از دست داده و امدادرسانی در شهرستان‌های خوزستان همچنان ادامه دارد. 

سلیمی در ادامه به گزارش حوادث جوی استان لرستان اشاره کرد و بیان داشت: 9 شهرستان ازنا، الیگودرز، بروجرد، پلدختر، خرم‌آباد، دورود، الشتر، کوهدشت و نورآباد دلفان متاثر از این حادثه شده است. 

وی تصریح کرد: 202 شهر، روستا،‌منطقه عشایرنشین و محور کوهستانی در لرستان امدادرسانی در آن صورت گرفته و 2 نفر نیز جان خود را از دست داده‌اند. 

به گزارش فارس  رئیس سازمان امداد و نجات در پایان اضافه کرد: امدادرسانی به دلیل حوادث جوی در لرستان نیز همچنان ادامه دارد.

پایان پیام/

مطالب مشابه