هلال احمر مشخص کند مبالغ واریزی به حساب سایر افراد چگونه هزینه شده است؟
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، سیدحسین نقوی‌حسینی با بیان اینکه در ادامه جلسه اعضای فراکسیون نقطه نظرات خود را در مورد هلال احمر ارائه کردند، بیان کرد: رسیدگی به هلال احمر استان‌ها و شهرستان‌ها به ویژه در ساخت و ساز ساختمان‌های هلال احمر، توجه به نقش هلال احمر در تحقق اقتصاد مقاومتی و ضرورت بهره وری بهتر از این امکانات تولیدی و تجاری و ضرورت افزایش اعتماد ملی و مردمی به هلال احمر به عنوان مراجع اصلی کمک رسانی به آسیب دیدگان از موارد بیان شده توسط نمایندگان مجلس بود.

وی افزود: همچنین نمایندگان معقتد بودند که هلال احمر باید پیگیری کند تا مشخص شود مبالغ واریزی به حساب سایر افراد چگونه هزینه شده است، همچنین تاکید شد تا هلال احمر تبدیل به حیاط خلوت دولت‌ها، احزاب و گروه‌ها نشود یا به بیان دیگری هلال احمر ستاد انتخاباتی گروهی نشود.

وی افزود: در حوادث اخیر در میدان عمل واقعیتی دیده می‌شد و آن عبارت از این بود که نهادهایی که امکانات داشتند در صحنه حضور نداشتند و بسیج مردمی و حضور داوطلبانه مردم نیز به دلیل عدم وجود امکانات کاری را از پیش نمی‌برد، شاید لازم باشد ماموریت هلال احمر بازتعریف شود.

نقوی حسینی ادامه داد: پس از اظهار نظر اعضای فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی، پیوندی رئیس سازمان هلال احمر مطالب خود را ارائه کرد. خانه ملت

پایان پیام/

مطالب مشابه