زمان تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد و دکترای پزشکی سال ۹۸
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، آبتین حیدرزاده با اشاره به تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد و دکتری پزشکی سال ۹۸ اظهار کرد: با توجه به اینکه ظرفیت‌های پذیرش در آزمون کارشناسی ارشد و دکترای پزشکی سال ۹۸ پر نشده‌اند، تکمیل ظرفیت این دو آزمون انجام خواهد شد.
 
رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور ادامه داد: نیمه دوم مهر ثبت نام تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد و دکترای پزشکی سال ۹۸ صورت خواهد گرفت و تاکنون ۵۰ ظرفیت خالی در دکترای پزشکی و ۴۰۰ ظرفیت خالی در آزمون کارشناسی ارشد پزشکی سال ۹۸ داریم.

وی افزود: منتظر هستیم تا دبیرخانه‌های رشته‌های مختلف علوم پزشکی ظرفیت‌های جدید را به ما اعلام کنند. به محض اعلام ظرفیت‌های مورد پذیرش در آزمون دکترا و کارشناسی ارشد پزشکی سال ۹۸ تکمیل ظرفیت در سایت سنجش پزشکی انجام خواهد شد. تلاش می کنیم تا هفته سوم مهر  ثبت نام تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد و دکتری پزشکی را انجام دهیم.
 
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان حیدرزاده در پایان گفت: تاکنون دبیرخانه داروسازی ظرفیت‌های پذیرش در آزمون کارشناسی ارشد و دکترای پزشکی ۹۸ را به ما اعلام کرده است و منتظر اعلام سایر گروه‌های آموزشی هستیم، یک هزار و ۲۶۹ نفر در آزمون دکترای تخصصی پزشکی و ۴ هزار و ۸۰۷ نفر در آزمون ارشد پزشکی ۹۸ پذیرفته شده‌اند.

پایان پیام/

مطالب مشابه