جزئیاتی از مرگ زنده یاد دکتر حقی مدیر بیمارستان لقمان
به گزارش پایگاه خبری پزشکانو قانون (پالنا)، جسد نادر حقی 55 ساله روز چهارشنبه در تونل توحید پیدا شده است، بنابر اعلام اورژانس علت مرگ سانحه رانندگی گزارش شده است.

به گزارش پلیس، ظهر روز چهارشنبه اول آبان مأموران کلانتری ۱۰۸ نواب از کشف بدن نیمه جان یک مرد داخل تونل توحید با خبر شده است و با کمک امدادگران اورژانس وی به بیمارستان منتقل شد اما ساعتی بعد مرد میانسال جان باخت. بدین ترتیب موضوع به بازپرس ویژه قتل اعلام شد، طبق اطلاعات اعلام شده کنار این مرد میانسال یک دستگاه موتورسیکلت پیدا شده بود. بررسی‌های اولیه حکایت از آن داشت که مرگ وی بر اثر تصادف بوده است.

نادر حقی متولد ۱۳۴۳ فارغ التحصیل رشته پزشکی در سال ۱۳۷۴ و دوره MPH مدیریت سلامت در بلایا از دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال ۱۳۸۹ است.

وی در اوایل دهه ۸۰ به عنوان پزشک آمبولانس در مرکز اورژانس تهران شروع به فعالیت کرد و از سال ۱۳۸۴ تا ۱۳۸۶ به عنوان معاون پزشکی و قائم مقام مرکز اورژانس تهران منصوب شد، از سال ۱۳۸۶ تا ۱۳۹۰ به عنوان معاون آموزش و پژوهش در مرکز اورژانس تهران فعالیت، و از سال ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۴ مسئول واحد کنترل کیفیت بود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان مرحوم نادر حقی منیع مدیر بیمارستان لقمان عصر روز چهارشنبه یکم آبان ۱۳۹۸  جان به جان آفرین تسلیم کرد.

پایان پیام/

14 نظر

مطالب مشابه