تحصیل دانشجویانی که با مدرک‌سازی وارد دانشگاه پزشکی شده بودند، متوقف شد
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، کیانوش جهانپور درباره موضوع صندلی فروشی پزشکی و تحصیل متخلفان جا به جایی از خارج به داخل در کشور اظهار کرد: تاکنون ۲۳۰ مورد تخلف در نقل و انتقال دانشجو از خارج به داخل شناسایی شده است که رسیدگی به این پرونده ها ادامه دارد.

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت به موضوع کنترل مجدد ورودی های جدید کنکور پزشکی اشاره کرد و گفت: معاونت آموزشی وزارت بهداشت به دنبال شایعات و اطمینان خاطر و تنویر افکار عمومی ورودی های جدید، کنکور پزشکی را مجدد بررسی می‌کند تا هیچ گونه شک و شبهه ای باقی نماند.

وی افزود: از ۲۳۰ مورد تخلف صورت گرفته در تحصیل افراد در رشته پزشکی که قصد داشتند، کنکور را دور بزنند و فرآیند انتقال از خارج به داخل را طی نکرده بودند، فقط تعدادی سر کلاس های درس دانشگاه های علوم پزشکی حضور داشته و برخی تا ۲ ترم تحصیل کرده بودند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان جهانپور در پایان گفت: تحصیل دانشجویانی متقلبی که با مدرک سازی وارد دانشگاه پزشکی شده بودند، متوقف شد. پرونده این ۲۳۰ متخلف به همراه کار چاق‌کن‌ها به مراجع قانونی تحویل داده شده است.

پایان پیام/

مطالب مشابه