ثبت نام متقاضیان طرح ترافیک سال ۱۳۹۹
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، در این اطلاعیه آمده است:

بسمه تعالی
ثبت نام متقاضیان آرم ترافیک سال ۱۳۹۹

به اطلاع اعضاء محترم سازمان میرساند ثبت نام از متقاضیان اخذ مجوز ورود به محدوده طرح ترافیک سال ۱۳۹۹ از تاریخ  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ لغایت ۱۳۹۸/۱۲/۱۶  از طریق سایت نظام پزشکی تهران انجام خواهد شد. با توجه به اینکه این سهمیه محدود بوده و به متقاضیانی که در محدوده اصلي طرح ترافیک سكونت و يا فعالیت دارند، تعلق خواهد گرفت. چنانچه شرایط مندرج در اطلاعیه را دارا می باشید اقدام به ثبت نام فرمائید. لازم به ذکر است چنانچه هرگونه تغییر در اخذ آرم ترافیک سال ۹۹ توسط سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اعلام گردد به اطلاع رسانده خواهد شد.

" آرم ترافيک يک حق نيست بلكه ابزاری است جهت خدمت رسانی سريع تر به بيمار"

توجه

درسال جاری مدارک همانند سال گذشته می بایست اسکن و سپس بر روی سایت ثبت نام ترافیک به صورتی که در پایان اطلاعیه آموزش داده شده است آپلود گردد.

1_ مدارک اشتغالی و سكونتی لازم جهت دریافت آرم طرح ترافیک:

الف- شاغلین آزاد: ارائه مجوز فعالیت در شهر تهران "پروانه مطب، پروانه تأسیس و یا مسئولیت فنی مؤسسات":

ب- اعضاء هیأت علمي شاغل: تأئید محل خدمت داخل طرح از دانشگاه مربوطه

ج- اعضاء شاغل در مراکز درمانی: مراكز خصوصي و دولتي داخل محدوده اصلی با ارائه گواهی اشتغال به کار از مسئول فنی مرکز با قید آدرس به همراه ساعات و روزهای فعالیت.

د- ارائه مدرک دال بر اشتغال یا سکونت در داخل محدوده اصلی طرح ترافیک شامل: كپي سند يا اجاره نامه

تبصره: جهت متقاضیان مستأجر، تصویر اجاره نامه رسمی با کد رهگیری الزامی است."همکارانی که درمحدوده اصلی ترافیک ساکن هستند در صورتیکه پس ازثبت نام ،محل سکونت خود را با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک شهر اعلام نمایند از تخفیف ۵۰ درصدی سکونت در محدوده برخوردار خواهند شد"

2_ مدارک مورد نياز جهت خودرو

الف- کپی شناسنامه مالکیت خودرو "برگ سبز"

تبصره ۱: خودروهایی که به صورت اجاره به شرط تملیک در اختیار اعضاء می باشد باید، نامه ای از شرکت لیزینگ مربوطه مبنی بر اینکه خودرو مورد نظر به صورت اجاره به شرط تملیک در اختیار می باشد همراه با دیگر مدارک ارائه نمایند.

تبصره ۲: آرم ترافیک تنها به اعضایی واگذار خواهد گردید که سند خودرو به نام عضو سازمان و یا به نام همسر باشد که در این مورد ارائه کپی شناسنامه خود یا همسر "صفحه اول و دوم" الزامی است وامکان واگذاری آرم به سایر خودروها که به نام افراد دیگری همچون فرزند و . . . می باشد، مقدور نمی باشد.

تذکر: اعضایی که خود و همسر، عضو سازمان نظام پزشکی بوده و هر دو متقاضی آرم می باشند لازم است هر یک نسبت به ثبت نام برای اتومبیل خود اقدام فرمایند زیرا به هر کدملی بیش از یک آرم تعلق نخواهد گرفت. "به صورت ضربدری ثبت نام نفرمایید"

ب- تصویر معاینه فنی خودرو:

_ خودروهایی که پنج سال از تاریخ ساخت آنها گذشته نیاز به معاینه فنی دارند
لازم به ذکر است درسال جاری خودروهایی که دارای معاینه فنی برتر می باشند از ۳۰ درصد تخفیف عوارض ورود برخوردار خواهند گردید.خودروهای صفرکیلومتر نیز درصورت داشتن معاینه فنی برتر شامل ۳۰ درصد تخفیف خواهند گردید

تبصره: منحصرا ًمعاینه فنی خودرو باید در یکی از مراکز مجاز که متصل به شبکه سیمفا میباشند صورت پذیرد.

ج- کپی مفاصا حساب شهرداری از دفاتر خدمات الکترونیک شهر شهرداری تهران:

تذکر ۱: اخذ و ارائه تصویر مفاصاحساب برای کلیه خودروها بدون توجه به سال ساخت و خرید الزامی است.

تذکر بسیار مهم: باتوجه به اینکه وروداطلاعات متقاضیان آرم ترافیک سال۱۳۹۹ دراوایل اردیبهشت ماه اتفاق خواهدافتاد لذا خواهشمند است درفروردین ماه حتما نسبت به گرفتن مفاصاحساب "عوارض" خودرو خود اقدام نمایید،لازم به ذکراست اخذ مفاصاحساب کافی است و دیگر نیازی به آپلود آن درسایت نظام پزشکی نمی باشد.

قبل از ارسال مفاصاحساب حتماً VIN درج شده روی مفاصاحساب را با VIN درج شده روی شناسنامه مالکیت خودرو مقایسه و در صورت مشاهده مغایرت نسبت به اصلاح آن در همان لحظه از طریق دفاتر خدمات الکترونیک شهر اقدام فرمائید.

د- اصل عدم خلافی خودرو

_ تذکر بسیار مهم: در زمان درج شماره پلاک وvin خودرو دقت لازم بکاربرده شود و همچنین نسبت به تصیح موارد اشتباه اقدام لازم بعمل آید

همکار گرامی درزمان تخصیص سهمیه ازطرف سازمان به شما علاوه براینکه حساب شهروندی شما باید "باتوجه به اعلام سازمان ترافیک متعاقبا میزان شارژ اعلام میگردد" شارژ داشته باشد همچنین باید فاقد بدهی ازبابت تردد در محدوده باشد، بعبارتی باید بدهی شما صفرباشد

نکات مهم:

الف _ ثبت نام اینترنتی و آپلود مدارک به منزله اختصاص قطعی مجوز ورود به طرح ترافیک
نمی باشد، بدیهی است تنها در صورت احراز شرایط و کامل بودن مدارک ارسالی و تخصیص مجوز ورود به طرح ترافیک از سوی سازمان ترافیک، این امتیاز واگذار خواهد شد.

ب – سازمان از اقدام در مورد ارسال مدارک ناقص و یا تأخیر در ارسال مسئولیت نخواهد داشت.

ج – پرونده اعضائی مورد رسیدگی قرار می گیرد که اولاٌ ثبت نام آنها در سایت به طور کامل انجام و ثانیاٌ  آپلود مدارک ایشان برروی سایت سازمان صورت پذیرفته باشد.

د – پرداخت حق عضویت سالانه و تسویه حساب با سازمان نظام پزشکی الزامی است.

هـ – از آنجا که در سیستم سازمان ترافیک واگذاری آرم براساس کد ملی انجام می گیرد و به هر فرد صرفاً یک آرم تعلق می گیرد بنابراین واگذاری بیش از یک آرم به هر فرد میسر نمی باشد.

نکات بسیار مهم:

۱- متقاضیان جدید آرم تردد در سال جاری می بایست علاوه بر سایت سازمان درسایت شهرداری به آدرس  my.tehran.ir نیز ثبت نام نمایند. اعضایی که درسال ۱۳۹۷ درسایت شهرداری ثبت نام نموده اند و خودرو ایشان در این سایت ثبت شده است نیاز به ثبت مجدد ندارند و تنها باید در سایت آرم ترافیک سازمان نظام پزشکی تهران بزرگ ثبت درخواست نمایند.

متقاضیان جدید ابتدا باید در سایت شهرداری برای خود یک حساب شهروندی ایجاد نمایید و سپس وارد سایت شده و در قسمت خودرو تحت پوشش من نسبت به ثبت خودرو خود اقدام نمایند، لازم به ذکر است در دیگر قسمتهای این سایت هیچ مطلبی ثبت ننمایید.

۲- به خودروهای کاربراتوری در این دوره از ثبت نام مجوز تردد واگذار نمی‌گردد

۳- حتما حساب شهروندی خود را پس از اعلام مبلغ ازطرف سازمان ترافیک شارژ نمایید تا درزمان اختصاص سهمیه این سازمان دچار اشکال نگردد، بدیهی است درصورتیکه حساب شهروندی شما به مقدار لازم شارژ نباشد امکان تخصیص سهمیه به شما همکار محترم وجود نخواهد داشت.

۴- به اطلاعیه هایی که ازطرف سازمان ترافیک جهت  روش محاسبه آرم ترافیک سال ۹۹ درجراید اعلام میگردد کاملا توجه فرمایید تا شامل حداکثر تخفیف گردید.

لینک ورود به سامانه ثبت نام آرم طرح ترافیک
روابط عمومی سازمان نظام پزشکی

پایان پیام/

2 نظر