اطلاعیه نظام پزشکی مشهد در مورد انتشار رای محکومیت ۳ همکار پزشک در فضای مجازی
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، ظهر امروز نظام پزشکی مشهد با صدور اطلاعیه ای به آنچه در فضاهای مجازی در خصوص شکایت عباس تبریزیان از سه پزشک مطرح شده بود واکنش نشان داد. در متن این اطلاعیه آمده است:

بنام خدا
با توجه به انتشار رای محکومیت سه نفر از همکاران محترم پزشک بدنبال شکایت جناب آقای تبریزیان مبنی بر توهین در فضای مجازی لازم می داند موارد ذیل را جهت تشحیذ اذهان عمومی به آگاهی برسانیم:
 
1_ نظام پزشکی مشهد پس از اطلاع و تشکیل پرونده در دادگاه برای هر سه همکار پزشک وکیل استخدام نموده و در تمام مراحل پرونده دفاع و حمایت های لازم را بعمل آورده است.
 
2_ رای مذکور تعلیقی بوده و هنوز قطعی نیست و پرونده در دادگاه تجدید نظر استان جاری و در حال رسیدگی است لذا انتشار حکم دادگاه بدوی از سوی هر شخصی امری غیر قانونی و قابل پی گیری است 
با این وجود با توجه به وجود بعضی از ایرادات و رضایت شاکی در مرحله تجدید نظر،  شایسته است این پرونده مسیر قانو نی خود را در فضایی آرام طی نماید.
 
3_ ضمن تشکر از حساسیت و‌ حمایت یکایک اعضای محترم سازمان، از جامعه فهیم و فخیم پزشکی انتظار دارد ضمن کنترل احساسات در نقد رفتار و عملکرد افراد مداخله گر در امور پزشکی رویه آگاهی بخشی علمی و پی گیری جدی از مجاری قانونی را با استدلالات علمی و حقوقی دنبال نماید. روابط عمومی سازمان نظام پزشکی

پایان پیام/

مطالب مشابه