مرکز خدمات اورژانسی دندانپزشکی ویژه بیماران کرونایی راه‌اندازی می‌شود
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، جلیل کوهپایه زاده در بازدید از بخش‌های مختلف مرکز دندان‌پزشکی غرب تهران ویژه بیماران مبتلا به کرونا افزود: به همت همکاران پردیس بین الملل، دانشکده دندان‌پزشکی و معاونت های توسعه و درمان، پیشرفت کار خوب است و سه طبقه از این مرکز تا پایان اردیبهشت ماه آماده بهره برداری بوده و همچنین تمام پروژه تا پایان تیرماه به پایان می رسد.

وی افزود: با توجه به محدودیت های اخذ شده توسط ستاد ملی کرونا در نظر داریم در فاز اول، خدمات اورژانسی دندان‌پزشکی را به بیماران کرونایی ارائه کنیم و امید است با افتتاح این پروژه بتوانیم خدمات دندان‌پزشکی را با تعرفه دولتی به مردم منطقه غرب تهران ارائه دهیم.

همچنین علی بیگدلی مسئول راه اندازی دانشکده دندان‌پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: کلینیک دندان‌پزشکی دانشگاه از اواخر اردیبهشت ماه امسال، آماده ارائه خدمات اورژانسی به بیماران کرونایی است.

به گزارش ایرنا وی در پایان اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا، هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی ایران تصمیم گرفت برای ارائه خدمات به بیماران، این ساختمان را هر چه سریعتر بازسازی کند تا بتوانیم پذیرای بیماران کرونایی در این کلینیک باشیم.

پایان پیام/

مطالب مشابه