کادر درمان تا فردا فرصت دارند بلیت رایگان پرواز از هواپیمایی قطر هدیه بگیرند
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، براساس اعلام این شرکت هواپیمایی سهمیه روزانه‌ای برای کادر درمان هر کشور به طور روزانه درنظر گرفته می‌شود و اعضای جامعه پزشکی و کادر درمانی ایران هم می‌توانند تا تاریخ 18می "29 اردیبهشت ماه" با مراجعه به سایت این ایرلاین از این فرصت استفاده کنند.

براساس اعلام هواپیمایی قطر این امکانات در اختیار استفاده کنندگان از این فرصت قرار خواهد گرفت:

_ بلیت اکونومی رفت و برگشت برای خود و یک بلیت همراه، تا بتوانید به یکی از مقصدهای شبکه پروازی ما به تعطیلاتی که به حق سزاوار آن هستید بروید.

_ ۳۵% تخفیف جهت استفاده از مرکز خرید مدرن معاف از مالیات قطر، واقع در فرودگاه بین المللی حمد در دوحه.

_ بعلاوه، اعضای باشگاه مشتریان این شرکت هواپیمایی برای سفر خود کیومایلز دریافت خواهند کرد.

تعدادی کدهای تخفیف به صورت روزانه به هر کشور تخصیص داده خواهد شد که فقط شاغلین حرفه پزشکی می‌توانند از آن استفاده کنند.

بلیط های پروازی باید قبل از تاریخ 26 نوامبر رزرو شوند و سفر موردنظر تا 10 دسامبر 2020 معتبر است. بلیط‌ها کاملاً انعطاف پذیر خواهند بود، با تعداد نامحدودی تغییر در مقصد یا تغییر در تاریخ مجاز بدون دریافت هیچ هزینه‌ای. 

این امکان فقط برای پرسنل خط مقدم درمان است. شغل‌های واجد شرایط شامل این موارد می‌شود: پزشک، مدیکال پرکتیشنر، پرستار، پیراپزشک، تکنیسین آزمایشگاه، محقق بالینی، داروساز، رادیولوژیست، متخصص بیهوشی، فیزیشن، دستیار پرستار، پرسنل کنترل عفونت و تضمین کیفیت، کاردرمان و دستیار کاردرمان، فیزیوتراپ و دستیار فیزیوتراپ، تکنولوژیست و تکنیسین تشخیص و درمان، مددکار اجتماعی، تکنیسین پزشکی اورژانس، کارشناس بهداشتی، تراپیست تنفس.

در بیانیه این شرکت هواپیمایی آمده است: از تمام پرسنل خط مقدم درمان در سراسر دنیا سپاسگزاریم. تلاش‌های فوق العاده و قدرت باورنکردنی شما در این دوران سخت برای ما امیدبخش بوده است.

برای شرکت در این قرعه کشی به لینک زیر مراجعه کنید:

https://www.qatarairways.com/fa-ir/offers/thank-you-medics.html?iid=ALL26037240
روابط عمومی سازمان نظام پزشکی

پایان پیام/

مطالب مشابه