برگزاری آخرین جلسه کارگاه کنترل کیفی آزمایشگاه جنین‌شناسی
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، پژوهشگاه فناوری‌های نوین علوم زیستی با همکاری موسسه Quartec GmbH سوئیس و انجمن علمی جنین‌شناسی و بیولوژی تولیدمثل ایران، برگزاری مجموعه کارگاه آموزشی کنترل کیفی آزمایشگاه جنین‌شناسی در مراکز درمان ناباروری را با حضور پروفسور مارک وندنبرگ، جنین‌شناس و مسئول کمیته بازرسی مراکز IVF وزارت بهداشت سوئیس آغاز کرده است.

این مجموعه کارگاه‌های آموزشی رایگان ۶ هفته‌ای از ۱۳ تیرماه آغاز شده و تا کنون پنج جلسه از آن با موضوعات "فضای آزمایشگاه جنین‌شناسی ایده‌آل" "تجهیزات در آزمایشگاه جنین‌شناسی ایده‌آل" "محیط کشت در آزمایشگاه جنین‌شناسی ایده‌آل" "شرایط محیط کشت در آزمایشگاه جنین‌شناسی ایده‌آل" و "آلودگی و بهداشت در آزمایشگاه IVF" برگزار شده است.

در ششمین و آخرین جلسه این کارگاه آموزشی که جمعه، هفدهم مرداد، ساعت ۱۸ برگزار می‌شود، موضوع «مدیریت کیفیت آزمایشگاه IVF» به بحث گذاشته می‌شود.

علاقه‌مندان، به‌ویژه متخصصان و کارشناسان جنین‌شناسی و همچنین، متخصصان زنان می‌توانند با انجام مراحل ثبت‌نام، در این وبینار که جمعه‌ هفدهم مرداماه ساعت ۱۸ برگزار می‌شود، شرکت کنند. 

علاقه‌مندان برای ثبت‌نام و شرکت در این برنامه می‌توانند با شماره تلفن ۲۲۴۳۲۰۲۰-۰۲۱ داخلی ۴۵۵ تماس بگیرند و یا از طریق وب‌سایت پژوهشگاه ابن‌سینا به نشانی avicenna.ac.ir از شرایط ثبت‌نام آگاه شوند. ایسنا

پایان پیام/

مطالب مشابه