ستاد برگزاری آزمون سراسری تمام تلاش خود را جهت رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام داده است
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، زهرا شیخی با اشاره به حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی در محل برگزاری آزمون سراسری در چند روز گذشته گفت: نمایندگان مجلس برای انجام وظیفه نظارتی‌شان در مراکز برگزاری کنکور در نقاط مختلف کشور حاضر شده تا از رعایت پروتکل‌های بهداشتی ستاد ملی مقابله با کرونا اطمینان حاصل گردد.

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس ادامه داد: در ابتدا قرار بود کمیسیون بهداشت به تنهایی عهده‌دار این انجام نظارتی باشند که رییس مجلس این کار را از همه نمایندگان درخواست کرد لذا نمایندگان مجلس در حوزه‌های انتخابیه خود از مراکز برگزاری آزمون بازدید کرده‌اند. طبق گزارش‌های ارسال شده ستاد برگزاری آزمون تمامی تلاشش را برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام داده است ولی نظر قطعی را می‌توان بعد از تجمیع گزارش‌های نظارتی نمایندگان ارائه کرد.

وی افزود: خط قرمز مجلس حفظ سلامت داوطلبان برگزاری کنکور است، بنده بازدیدی از حوزه‌های برگزاری آزمون در اصفهان داشتم تلاش‌هایی برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی صورت گرفت که از جمله آن استفاده از ماسک و وسائل بهداشتی و رعایت فاصله 1.8 متری بین داوطلبان است گیت‌های ورودی برای همراه نداشتن تلفن همراه در داوطلبان تعبیه شده بود البته نمی‌توان به صورت مطلق گفت که این موارد در تمامی حوزه‌های امتحانی رعایت شده است.

به گزارش ایسنا شیخی در پایان با یادآوری این‌که نظر کمیسیون بهداشت در برگزاری کنکور مشروط بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی بود گفت: بعد از تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا درباره‌ی برگزاری کنکور در موعد مقرر ما تمامی تلاشمان را برای انجام وظیفه نظارتی‌مان انجام دادیم که در نهایت گزارش آن را ارائه خواهیم کرد.

پایان پیام/

مطالب مشابه