تعطیلات کابوسی برای ستاد مقابله با کرونای پایتخت است
به گزاش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، انوشیروان محسنی بندپی در نشست شورای فرماندهی عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران، کرونا را یک بیماری جدی برشمرد و گفت: کرونا ماهیت پیچیده و ناشناخته‌ای دارد و به این زودی‌ها از جهان حذف نمی‌شود و تمامی سازمان ها و ارگان‌ها برای مقابله با آن نیاز به آمادگی درازمدت دارند.

وی محدودیت‌های اعمال شده در تهران را عاملی مهم در کنترل بیماری در طی این دوران دانست و فرهنگ بالای مردم و اعتماد مردم به نیروی انتظامی را در اجرای این مداخلات مهم برشمرد و افزود: در ادامه این مسیر ترویج و ارتقاء فرهنگ پیشگیری در جامعه بسیار مهم است، جلوگیری از فرسودگی و خستگی کادر بهداشت و درمان و تمامی افرادی که در نبرد با این بیماری درگیر هستند ضروری است، پیشگیری مهمترین راهکار در این زمینه است و مردم باید با رعایت پروتکل های بهداشتی و حفاظتی زنجیره بیماری را قطع کنند و میزان شیوع را کاهش دهند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان استاندار تهران در پایان تعطیلات را کابوسی برای ستاد مقابله با کرونای پایتخت دانست و گفت: متاسفانه تعطیلات عواقب بدی از نظر افزایش شیوع و آمار بیماری در پی داشته است. بنابراین باید با اعمال محدودیت ها کمک کنیم تا زنجیره بیماری قطع و بیماری مهار شود و نیروی انتظامی نقش ارزنده‌ای در نظارت بر اعمال محدودیت‌ها داشته است.

پایان پیام/

مطالب مشابه