دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی منصوب شد
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، در این حکم آمده است؛
 
جناب آقای دکتر مصطفی قانعی
استاد محترم دانشگاه و فوق تخصص بیماری‌های ریه
 
یکی از مهمترین دستاوردهای نظام آموزش عالی سلامت در جمهوری اسلامی ایران توسعه کمی و کیفی رشته‌های تخصصی بالینی بوده و در این رهگذر پیشرفت‌های شایانی حاصل گردیده است، به نحوی که در زمینه تربیت نیروهای متخصص مورد نیاز در رشته‌های بالینی پزشکی نه تنها کشور به مرحله خودکفایی رسیده، بلکه در سطوح بین‌المللی و فرامرزی نیز با کسب موفقیت‌های چشمگیر، توجه بسیاری را به خود جلب نموده است.
 
در این راستا دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی نقش عمده‌ای در برنامه‌ریزی و نظارت بر ایجاد و توسعه رشته‌های مذکور داشته و دارای جایگاه ممتازی در حوزه آموزش علوم پزشکی می‌باشد.
 
با عنایت به موارد یاد شده و نظر به تجربیات و سوابق ارزشمند علمی و اجرائی جنابعالی، بدینوسیله به عنوان دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی منصوب می‌شوید تا با استفاده از نظریات کلیه صاحبنظران و افراد ذیصلاح موجبات ارتقای بیش از پیش این حوزه را فراهم آورید. از آنجائی که براساس ابلاغ شماره 1437/100 مورخ 30/1/1398 نظارت و پیگیری امور دبیرخانه شورای یاد شده به عهده معاون محترم آموزشی واگذار گردیده، لذا هماهنگی با آن معاونت محترم در جهت انجام امور محوله مورد انتظار می‌باشد.
 
توفیق جنابعالی را در اعتلای رسالت مهم آن مجموعه حائز اهمیت از خداوند بزرگ مسئلت می نمایم.
 
دکتر سعید نمکی
وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی
وب‌دا

پایان پیام/

مطالب مشابه