نماینده وزیر بهداشت در شورای آموزش پزشکی و تخصصی منصوب شد
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، متن این حکم به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر مصطفی قانعی
دبیر محترم شورای آموزش پزشکی و تخصصی

نظام آموزش عالی سلامت کشور در طول دهه‌های گذشته دستاوردهای شگرفی را در تربیت سرمایه‌های انسانی حوزه سلامت حاصل نموده است که این امر مهم در سایه همت و تلاش بی شائبه دانشگاه‌های علوم پزشکی و نهادهای سیاستگذار به دست آمده است. در این میان شورای آموزش پزشکی و تخصصی یکی از ارکان اساسی نظام آموزش عالی سلامت و متولی سیاست‌گذاری آموزش پزشکی و تخصصی بالینی در حوزه علوم پزشکی است که نقشی بی‌بدیل در خودکفا نمودن کشور در تربیت سرمایه‌های انسانی متخصص در عرصه ارائه خدمات درمانی کشور ایفا نموده است.

این شورا با بهره‌مندی از حضور دست‌اندرکاران توانمند از سراسر کشور وظیفه خطیر ارتقاء کیفیت آموزش پزشکی در رشته های تخصصی از طریق سیاست‌گذاری کلان، نظارت بر واحدهای آموزشی و برگزاری آزمون های مرتبط را به عهده دارد. بدون شک حضور اساتید برجسته ای مانند حضرت عالی که سال ها در زمینه های  اجرایی و آموزشی دارای تجربیات ارزشمندی می باشید، در این شورا می تواند در استحکام تصمیمات و اتخاذ سیاست های مدبرانه بسیار مؤثر باشد.

لذا پیرو ابلاغ شماره 1014/100 مورخه10/6/99 و با عنایت به تخصص، تعهد و سوابق برجسته، حضرت عالی را با حفظ سمت به عنوان نماینده وزیردر شورای آموزش پزشکی و تخصصی منصوب می نمایم. امیدوارم با همکاری سایر اعضاء شورا ، شاهد ارتقاء سطح کیفی آموزش پزشکی در رشته های تخصصی بالینی در کشور باشیم. توفیق روزافزون شما را در انجام شایسته وظایف با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در جهت خدمت به ملت شریف ایران از خداوند متعال مسئلت  می نمایم. وب‌دا

پایان پیام/

مطالب مشابه