نحوه توزیع اقلام حفاظتی بهداشتی اعضای سازمان نظام پزشکی اعلام شد
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، همانگونه که اطلاع دارید از ابتدای  شیوع کووید ۱۹، تمرکز اصلی دولت در تهیه و توزیع اقلام حفاظتی بهداشتی جهت بیمارستان ها و مراکز دولتی بوده است، لیکن سازمان نظام پزشکی در راستای انجام وظیفه و با توجه به اینکه خط اول مراجعه بیماران به مطب‌های خصوصی است، با همراهی مسئولان ذیربط، تهیه و توزیع اقلام حفاظتی جهت این همکاران را در دستور کار خود قرار داده است.

در طی مدت ۶ ماه گذشته اقلام حفاظتی با قیمت مصوب دولتی از طریق هیئت مدیره شهرستانها؛ صندوق رفاه و تعاون سازمان ودر تهران  نیز از طریق ارسال توسط پیک توزیع شد.

با توجه به استمرار بیماری، دور جدید توزیع اقلام با توجه به تجارب گذشته و مشکلات توزیع غیر مستقیم، به صورت مستقیم و از طریق سایت های فروش آنلاین انجام  خواهد شد.

برای انتخاب شرکتهای مجری، طی سه هفته، فراخوان همکاری با سایت های فروش آنلاین در سایت سازمان انجام و نهایتا دو شرکت واجد صلاحیت های لازم برای انجام این مهم انتخاب شدند.

پیرو رایزنی‌های انجام شده تاکنون:

_ یک حواله ماسک به تعداد ۵۰ هزار بسته ۵۰ تایی "٢/۵ میلیون عدد"

_ یک حواله دستکش به تعداد ۵۰ هزار بسته ۵۰ تایی "٢/۵ میلیون عدد" در اختیار سازمان قرار گرفته است.

گفتنی است اقلام مذکور بین دو شرکت مجری به مقادیر مساوی تقسیم  شده تا  با نظارت سازمان عرضه شوند.

 شرکت های مجری علاوه بر اقلام حفاظتی ذیل شامل:

_ دو بسته دستکش

_ دو بسته ماسک سه لایه

اقلام دیگر حفاظتی مانند محلول های ضدعفونی کننده  دست و سطوح و غیره را  نیز با قیمت مصوب به فروش می‌رسانند که خرید آنها توسط اعضا اختیاری است.

 همچنین همکاران برای خرید از هر یک از دو شرکت مختار می‌باشند. 

لازم به ذکر است چنانچه در مسیر تهیه سفارش تا تحویل کالا با مشکلی مواجه شدید، مراتب را ابتدا  به پشتیبانی شرکت های مذکور و در صورت عدم حل مشکل، از طریق تماس مستقیم به معاونت توسعه مدیریت و منابع سازمان اطلاع دهید. روابط عمومی سازمان نظام پزشکی

پایان پیام/

مطالب مشابه