دانشگاه‌های علوم پزشکی در شرایط کرونایی به خودکفایی رسیده‌اند
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، رضا هاشمی درباره شرایط دانشجویان پذیرفته شده در دانشگاه علوم پزشکی گفت: با توجه به گسترش ویروس کرونا ثبت نام دانشجویان در هر دانشکده به صورت مجازی انجام شد. در حال حاضر کار‌ها مثل روال قبل انجام شده و عمدتا در فضای مجازی برگزار  می‌شود.

مسئول بهداشت و درمان دانشجویان علوم پزشکی ادامه داد: اکثر دروس را انترن‌ها و رزدینت‌های بالینی در بیمارستان‌ها می گذرانند  و در مقاطع پایین‌تر، دروس به صورت مجازی تدریس می شود. مسئولان ذی ربط اگر نیاز بدانند دانشجو باید حضوری آموزش ببیند، آن وقت این اتفاق می افتد. در هر صورت دانشگاه اجازه نمی‌دهد خللی در آموزش ایجاد شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان وی در پایان افزود: در شرایط کنونی حفظ جان دانشجویان برای ما در اولویت است. البته کرونا  تجربه خوبی بود که موجب شد ما یاد بگیریم خیلی از کارهایمان را در فضای مجازی انجام داده تا هزینه‌هایی مانند رفت و آمد‌ها را به حداقل برسانیم، مشکلی در شرایط فعلی نداریم و تجربه جدیدی کسب کردیم، می‌توان گفت به خودکفایی رسیده ایم به طوریکه بعد از بحران کرونا هم می‌توانیم در این فضا فعال باشیم و خیلی از کار‌ها را به صورت مجازی انجام دهیم.

پایان پیام/

مطالب مشابه