دستورالعمل جدید و مصوبات ستاد ملی کرونا و وزارت کشور به زودی اعلام خواهد شد
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، علیرضا زالی با اشاره به استمرار محدودیت‌ها در تهران اظهار کرد: درحال حاضر وضعیت تهران در حالت زرد است و مانند سابق محدودیت‌ها در این کلانشهر اعمال می‌شود. حضور کارمندان در ادارات باید یک سوم باشد و تمام آئین‌های مذهبی و مراسم تعطیل هستند، دستورالعمل جدید و مصوبات ستاد ملی کرونا و وزارت کشور به زودی اعلام خواهد شد.

فرمانده مدیریت ستاد مقابله با بیماری کرونا در کلانشهر تهران ادامه دا: در مناطق زرد مشاغل گروه‌های چهارم مشمول اعمال محدودیت می‌شوند و تالار‌ها در این طبقه بندی جز مشاغل گروه سوم قرار گرفته اند. تالار‌های پذیرایی با رعایت نکات بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در تهران که جز مناطق زرد بوده در حال حاضر باز هستند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان وی در پایان در خصوص محدودیت‌های تردد از ساعت ۲۱تا۴ بامداد افزود: با توجه به اعلام ستاد ملی کرونا کماکان محدودیت‌های تردد بین ساعت‌های ۲۱ تا۴ صبح ادامه دارد و پلاک‌های فاقد مجوز تردد اگر در این محدوده ساعت در سطح شهر رفت و آمد داشته باشند مشمول جریمه‌های از پیش تعیین شده توسط نهاد‌های ذیربط خواهند شد.

پایان پیام/

مطالب مشابه