نماینده وزیر بهداشت در شورای آموزش پزشکی و تخصصی منصوب شد
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، متن حکم بهرام عین اللهی به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر سید مؤید علویان
ریاست محترم سازمان نظام‌پزشکی تهران و استاد دانشگاه علوم پزشکی بقیةالله

با سلام و احترام

نظام آموزش عالی سلامت کشور در طول دهه‌های گذشته دستاوردهای شگرفی را در تربیت سرمایه انسانی حوزه سلامت حاصل نموده‌است که این امر مهم در سایه همت و تلاش بی‌شائبه دانشگاه علوم پزشکی و نهادهای سیاست‌گذار به دست آمده‌است. دراین‌میان شورای آموزش پزشکی و تخصصی یکی از ارکان اساسی نظام آموزش عالی سلامت و متولی سیاست‌گذاری و آموزش پزشکی و تخصصی بالینی در حوزه علوم پزشکی است که نقشی بی‌بدیل در خودکفا نمودن کشور در تربیت سرمایه‌های انسانی متخصص در عرصه ارائه خدمات درمانی کشور ایفا نموده‌است.

این شورا با بهره‌مندی از حضور دست‌اندرکاران توانمند از سراسر کشور وظیفه خطیر ارتقاء کیفیت آموزش پزشکی در رشته‌های تخصصی از طریق سیاست‌گذاری کلان و نظارت بر واحدهای آموزشی و برگزاری آزمون‌های مرتبط را برعهده دارد. بدون‌شک حضور اساتید برجسته مانند حضرت‌عالی که سال‌ها در زمینه‌های اجرایی و آموزشی دارای تجربه ارزشمندی می‌باشید در این شورا می‌تواند بر استحکام تصمیمات و اتخاذ سیاست‌های مدبرانه بسیار مؤثر باشد.

لذا با عنایت به تخصص تعهد و سوابق برجسته حضرتعالی را به‌عنوان نماینده وزیر در شورای آموزش پزشکی و تخصصی منصوب می‌نمایم امیدوارم با حضور جناب‌عالی در این شورا و با همکاری سایر اعضا، شاهد ارتقاء سطح کیفی آموزش پزشکی در رشته‌های تخصصی بالینی در کشور باشیم. توفیق روزافزون شما را در انجام شایسته وظایف با حمایت و پشتیبانی دولت مردمی فساد ستیز و عدالت‌محور در جهت خدمت به ملت شریف ایران از خداوند متعال مصلحت می‌نمایم

دکتر بهرام عین‌الهی

روابط عمومی سازمان نظام پزشکی

پایان پیام/

مطالب مشابه