دوران سیاه‌نمایی و سیاست‌زدگی در رسانه‌ها سپری شده است
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، سعید نمکی در پیامی فرا رسیدن ۲۷ اردیبهشت روز جهانی ارتباطات را تبریک گفت و تاکید کرد: بهره جستن از امکان قدرتمند ارتباط و رسانه، جهت اعتلای آگاهی‌های عمومی برای زندگی سالم‌تر و مبتنی بر اخلاق، بزرگترین رسالت همه دست اندرکاران این عرصه پراهمیت است.

متن این پیام به شرح زیر است:

بنام خداوند جان و خرد
روز بیست و هفتم اردیبهشت ماه مقارن با روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی بر فعالان این عرصه مهم مبارک باد. گرچه می‌توان قدمت ارتباطات، تبادل اطلاعات و روابط درون و بیرون از کشور‌ها را همزمان با شکل گیری اولین تمدن‌های کهن جهانی دانست، ولی با توسعه و نقش روز افزون رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی از یکسو و روحیه جستجوگر نسل امروز جهان از سوی دیگر، دروه‌ای جدید با نیازمندی‌ها و قابلیت‌های پاسخگویی متفاوت در این عرصه را نوید می‌دهد در این تحول گرایی گریزناپذیر می‌توان دریافت روزگار تبلیغات عوام فریبانه و فتح اندیشه‌های بکر و دست نخورده با شعار‌های توخالی، جای خود را به ایام گفتمان شفاف و عاری از نیرنگ و فریب با مردم جهان می‌سپارد.

امروز ناچاریم از ابزار ارزشمند ارتباط و رسانه در راستای بیدارگری، صلح و زندگی دور از تبعیض بهره جوییم. دوران استفاده از این ابزار به شیوه جزیره‌ای و آنهم در راستای سیاه نمایی، تخریب، فریب، سیاست زدگی و تهی کردن ذخایر مادی و معنوی ملت‌ها مدتهاست سپری شده و بهره جستن از این امکان قدرتمند جهت اعتلای آگاهی‌های عمومی برای زندگی سالم‌تر و مبتنی بر اخلاق، بزرگترین رسالت همه دست اندرکاران این عرصه پراهمیت است تا مردم آنچه می‌گوییم باور کنند و بپذیرند که سرشار از صدق و یکرنگی است.رودی زلال عرضه کنیم تا تشنگان حقیقت به گنداب‌های دروغ و فریب و تشویش پناه نیاورند.

توفیق خدمت صادقانه همه فعالان عرصه ارتباطات و روابط عمومی کشورم را از خداوند بزرگ مسئلت دارم.

دکتر سعید نمکی
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

پایان پیام/

مطالب مشابه