مراکز واکسیناسیون در روزهای تعطیل پیش رو فعال باشند
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، سیدابراهیم رئیسی صبح امروز شنبه در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) و یاران باوفایش، با قدردانی از همه مسئولانی که در زمینه کنترل شیوع کرونا و نیز تأمین نیازهای درمانی و بهداشتی تلاش می‌کنند گفت: با کمک مردم و تلاش کادر درمان توانستیم روزهای سخت پرتلفات کرونا را پست سر بگذاریم و امروز نیز همچنان به همراهی مردم با کادر درمان و رعایت اصول بهداشتی نیاز داریم.
 
وی با اشاره ضرورت تزریق دز یادآور واکسن کرونا از نظر متخصصان افزود: متخصصان حوزه درمان با بررسی‌های دقیق به این جمع‌بندی رسیده‌اند که تزریق دُز یادآور واکسن کرونا در کنترل شیوع بیماری بسیار مؤثر است، لذا لازم است مراکز واکسیناسیون حتی در روزهای تعطیل پیش رو فعال باشند، تا بتوانند به مردم عزادار نیز خدمت رسانی کنند.
 
رئیس جمهور با تشکر از استمرار اجرای طرح شهید سلیمانی ادامه داد: اساساً هر جا نیروهای مردمی و بسیجی با اخلاص ویژه خود وارد میدان شده‌اند، توانسته‌اند منشأ خدمات‌ و برکات زیادی باشند. در جریان اجرای طرح شهید سلیمانی، خدمات بهداشتی در دورترین مناطق کشور نیز با سرعت به مردم ارائه شد.
 
رئیسی ضمن از همه کسانی که برای تبیین و تنویر افکار عمومی تلاش می‌کنند بویژه رسانه ملی خاطرنشان کرد: اطلاع‌رسانی‌های مستمر و به موقع درباره کرونا، مکمل ارائه خدمات درمانی و بهداشتی است و نقش موثر در پیشگیری دارد.
 
به گزارش وبدا وی در پایان با اشاره به حضور گسترده مردم در عزاداری سید و سالار شهیدان افزود: مردم ایران بر اساس ویژگی دینداری و ولایتمداری خود، عزای امام حسین (ع) را با شکوه اقامه می‌کنند و ضرورت دارد همگان در برگزاری مراسم‌ها و برپایی تکایا و هیات‌های عزاداری به رعایت اصول بهداشتی نیز اهتمام جدی داشته باشند.

پایان پیام/

مطالب مشابه