اجرای مجدد طرح ترافیک در شرایط کرونا، اقدامی غیرمنطقی است
به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، حسین محمدصالحی دارانی اجرای مجدد طرح ترافیک در شرایط شیوع مجدد ویروس کرونا را تصمیمی غیرمنطقی دانست و افزود: اجرای طرح ترافیک و کنترل‌های ایجاد شده ناشی از آن برای کاهش تردد در سطح شهر جهت تضمین سلامت عمومی است و چنانچه به طور ناگهانی، هدف از لغو اجرای این طرح در شرایط شیوع ویروس کرونا نادیده گرفته شود و بدون اتخاذ تدابیر لازم، مجدد اجرا شود، عاملی برای گسترش دامنه این بیماری خواهد بود.

وی در ارزیابی عملکرد مدیران شهری در پایتخت، گفت: شهرداری و شورای شهر نتوانستند انتظارات مردم را برآورده کنند، بنابراین باید برای تامین رضایت عمومی در بخش‌های مختلف تلاش بیشتری داشته باشند، هر چند بخشی از عملکرد مدیران شهری تحت تاثیر عوامل محیطی همچون شیوع ویروس کرونا با اختلال مواجه شد.

نماینده مردم فریدن، چادگان، فریدون شهر و بویین میاندشت در مجلس یازدهم ادامه داد: البته ما در این دوره از فعالیت مدیریت شهری در پایتخت کمتر شاهد بروز موفقیت‌هایی در حوزه ناوگان حمل و نقل عمومی بودیم که در دوره فعالیت آقای قالیباف در سمت شهرداری به دست آمده بود.

وی تصریح کرد: بی‌تردید عملکرد شورای شهر و شهرداری تهران زیر ذره‌بین مردم قرار داشته و مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرند، بنابراین لازم است با استفاده از نقدهای سازنده‌ای که در این بخش صورت می‌گیرد، رویه‌ها را اصلاح کرده و با عملکرد مطلوب خود گره‌گشای مردم باشند. خانه ملت

پایان پیام/

مطالب مشابه